DANCING CRYSTAL ceļojums

Mūsu  deju studijas “DANCING CRYSTAL” dalībnieki februārī  devās uz Kokneses apvienības pārvaldes  Ģimenes atbalsta dienas centru, kur, sveicot 17. gadu jubilejā, iekustināja centra apmeklētājus street dance deju ritmos, kā arī  iepazinās ar centra darbību, kur tiek turpināts projekts “Nāc kopā, roku rokā!” ar mērķi  integrēt iepriekš neiesaistītus jauniešus ar ierobežotām iespējām Aizkraukles novada jaunatnes jomas aktivitātēs. Iesaistot jauniešus līdzdarboties savas kopienas veidošanā, dejotāji dalījās savā deju pieredzē. Kā viena no projekta aktivitātēm bija projektu darbnīcas, kur jaunieši domāja un  aprakstīja, kā arī plānoja savu ideju īstenošanu.

Tālāk ceļš veda uz  Kokneses pamatskolu – attīstības centru. Tā bija jauniešu ideja par hip hop deju pēcpusdienu “Silver rabbit dances” visiem skolas skolēniem . Ar deju grupu “Shiny CRYSTAL” un  “CRYSTAL” radījām prieku skolēniem rādot savu deju prasmi, ar ko piedalāmies starptautiskos konkursos. Pēc priekšnesumiem sekoja deju meistarklase, kur piedalījās gan mazie bērni, gan jaunieši, gan arī skolotāji. Visi ar aizrautību  izkustējās un piedalījās dažādos hip-hop uzdevumos.

Vakars noslēdzās ar draudzīgām sarunām pie karsta ābolu dzēriena, ekskursiju pa skolas telpām un vienošanos, ka satiksimies Pļaviņās un  turpināsim sadarbību! Liels paldies skolēniem un skolas darbiniekiem par silto uzņemšanu un smaidu, par aktīvo darbošanos un iespēju dāvināt visiem prieku!