“SUPER GIRLS” bērnu centrā “Pepija”

Februārī bērnu centrā “Pepija” sacentās zēni, bet martā tika organizēts konkurss “SUPER GIRLS”. Tas norisinājās starp 1. – 7. klašu meitenēm. Ikvienai dalībniecei šis konkurss bija lielisks izaicinājums un pārbaudījums. Konkurss deva iespēju ne tikai pārvarēt nedrošību un izzināt sevi, bet arī iemācīties ko jaunu un noticēt saviem spēkiem. Meitenes konkursā piedalījās ar lielu interesi un aizrautību.

6., 7. un 8. marts bērnu centrā pagāja ļoti interesanti. Cīnoties par SUPER meitenes godalgotu titulu, savu drosmi, izveicību, gudrību un radošumu bija gatavas parādīt 27 dalībnieces. Konkursā bija jāveic 10 uzdevumi, kas saistīti ar pacietību, kārtību, rūpīgumu, skaistumu, precizitāti, radošumu, gudrību, attīstot mājsaimniecības prasmes, konkursu noslēdzām ar sevi slavēšanu. Visus uzdevumus veica 12 centra apmeklētājas un arī saņēma pēc rezultātu izvērtēšanas godalgotās vietas.

Apsveicam meitenes par piedalīšanos un ceram, ka iegūtā pieredze viņām dzīvē noderēs, un viņa neatlaidība un mērķtiecība nesīs jaunas uzvaras un pārliecību!