Starptautiskais horeogrāfu konkurss “BEST SHOW 2023”

  1. maijā Rīgā  ATTA centrā notika Starptautiskais horeogrāfu konkurss “BEST SHOW 2023”, kurā piedalījās ap 220 deju grupas no Latvijas, Igaunijas, Somijas un Lietuvas. Deju sacensības vērtēja titulēti starptautiskie dejotāji/ horeogrāfi, ievērojami skatuves mākslinieki, kā arī sabiedrībā pazīstamas personas no dažādām valstīm. Pasākumu vērtēja arī masu mediju pārstāvji. Galvenais konkursa partneris  ir “Hyper Week”    (Vasaras deju nometne Itālijā). Šova mērķis bija  apvienot uz vienas skatuves šīs deju sezonas labākos priekšnesumus un sniegt pasākuma dalībniekiem mediju atbalstu.

          Konkursu bija iespēja vērot tiešraidē -TV4 Latvija un  sociālajos tīklos.

          Šoreiz mēs, deju studija DANCING CRYSTAL, kuplā skaitā- visas četras deju grupas “Mini KIDS CRYSTAL”,  “KIDS CRYSTAL”,  “Shiny CRYSTAL”  un “CRYSTAL”- vēlējāmies gūt pieredzi,  izmantot šo iespēju un piedalīties savā kategorijā- URBAN.

Tradicionāli katrs “BEST SHOW 2023” dalībnieks tika apbalvots ar diplomu par piedalīšanos. Bet mūsu studijas, vismazākie dejotāji “Mini KIDS CRYSTAL”, kuri dejo tikai pirmo sezonu, ieguva 2. vietu savā Mini Kids kategorijā.

           Mēs esam ļoti gandarīti par iespēju darīt to, kas mums patīk, un attīstīties deju pasaulē!