Starptautiskā bērnu aizsardzības diena Pļaviņās

  1. gadā 1. jūnijā norosinājās Starptautiskā bērnu aizsardzības diena, kas kā allaž radoši un atraktīvi aizvadīta Pļaviņās, ko rīkoja bērnu centrs “Pepija” un “Ideja” kopā ar brīvprātīgajiem palīgiem. Šoreiz svētkos viesojās troļļu meitene Popija no “Troļļu ciema”, aicinot bērnus piedalīties dažādās radošajās izglītojošās un izzinošās aktivitātēs piecās dažādās disciplīnās. Svētkos piedalījās arī ukraiņu bērni un jaunieši, kopā interesanti pavadot dienu.

Īpašs pārsteigums pasākuma apmeklētājiem bija sejas apgleznošana.  Visa pasākuma laikā dalībnieki tika aicināti nofotografēties īpašā foto stendā. Pasākuma noslēgumā liela jautrība valdīja putu ballītē, kurā piedalījās gan lielie, gan mazie.

 

Lielu paldies sakām JIC “Ideja” jauniešiem, kas ļoti aktīvi un cītīgi gatavojās šim pasākumam, piedaloties aktivitāšu un meistarklašu vadīšanā. Paldies – Alitai Paļugai, Loretai Paļugai, Ramonai Ivanovai, Rebekai Ivanovai, Samantai Pusplatajai,  Paulai Beātei Mežmalei, Amandai Rudzītei, Annijai Vīksnai un Nikam Ķirsim.