DANCING CRYSTAL  pārstāvēja Pļaviņas Liepājā

  1. jūnijā deju studijas DANCING CRYSTAL grupas “Shiny CRYSTAL” un “CRYSTAL” piedalījās bērnu un jauniešu mūsdienu deju festivālā “DEJA LAIKĀ,” kurā piedalījās 800 dalībnieki no Latvijas un Klaipēdas. Mēs bijām vistālākie festivāla dalībnieki, mērojot 336 km garu ceļu uz Liepāju. Brauciena mērķis bija stiprināt publiskās uzstāšanās iemaņas, pilnveidot dalībnieku komunikācijas un sadarbības prasmes un deju grupu pieredzes apmaiņu starp citiem kolektīviem.    

Festivāls “DEJA LAIKĀ” sākās ar svētku gājienu no J. Čakstes ielai līdz uzrakstam Liepājas pludmale, kur notika svētku dalībnieku sveikšana. Turpinājumā izskanēja ielu deju koncerts pie strūklakas. Pasākuma dalībniekiem tika sniegta iespēja piedalīties laikmetīgās dejas meistarklasē. Festivāla noslēgumā norasinājās lielais koncerts, kurā piedalījāmies arī mēs. 

Neskatoties uz to, ka mēs mērojām garu ceļu mēs esam ļoti gandarīti, jo festivāls bija ļoti aizraujošs un emociju pilns. Mūsu emocijas un iespaidus paspilgtināja Liepājas pilsētas objektu iepazīšana un izzināšana, kā arī “Lielais Dzintars” koncertzāles atmosfēra.     

Liels paldies Liepājas Bērnu un jaunatnes centram, Valsts izglītības satura centram, kā arī liels paldies Ainai Apenei par uzaicinājumu un iespēju paviesoties Liepājas pilsētā.