Bērnu centra “Pepija” 14  gadu jubileja “SAPŅU VARAVĪKSTNE”

Jau 14 gadus Pļaviņās darbojas bērnu centrs “Pepija”.  Tā ir vieta, kur bērni var piedalīties izglītojošās nodarbībās, sportiskās aktivitātēs, radošās darbnīcās, satikties ar draugiem un vienkārši jautri pavadīt brīvo laiku, un  tie centra apmeklētāji, kuri jau ir jauniešu vecumā, ar prieku ieskrien sasveicināties, aprunāties, bet pirmie centra apmeklētāji jau nāk ar saviem bērniem. Prieks, ka ikdienā centrā laiku pavada vidēji 40-50  bērnu, līdz ar to var secināt, ka centrs “Pepija” ir iecienīta un populāra brīvā laika pavadīšanas vieta Pļaviņās.

 Šogad dzimšanas dienas ballīte bija saistīta ar varavīksnes krāsām – tās ir ap mums un mūsos, tās dziedē, iedvesmo un dara brīnumus. Katrai krāsai ir sava nozīme, bet kopā tās izstaro dzīvesprieku! Jebkurš cilvēks, ieraugot debesīs varavīksnes loku, sajūsmā iesaucas un vēro brīnumaino parādību. Tā ir saules un ūdens spēle debesīs! Saule izstaro siltumu, bet ūdens ir dzīvības pamats. Pēc tādas līdzības darbojas arī bērnu centrs – lai katram apmeklētājam tajā ir siltas sajūtas un vēlme piedalīties dzīvespriecīgās aktivitātēs.

             Lai radītu svētku noskaņojumu, telpas dekoros iemirdzējās varavīksnes motīvi. Par to parūpējās jaunieši, kas ir lieliski palīgi ikdienas darbiņos. Pasākuma laikā ballītes  apmeklētājiem bija iespēja piedalīties septiņās darbnīcās, kas veicināja domāšanu, pārbaudīja izturību, motivēja mērķtiecību, trenēja precizitāti, pārbaudīja garšu, smaržu  un iekustināja kustību burbulī. Dzimšanas dienā izspēlējāmies, izdziedājāmies, izdejojāmies un nogaršojām gardu kūku!

        Turpināsim dzīvot un sapņot krāsaini, gluži kā Guntara Rača dzejolī: “Krāsaini sapņi pār tevi,

Krāsaini sapņi pār mums,

Krāsaini sapņi, lai izrotā dienas-

Tev man un jums!”

Liels paldies jauniešiem un radošajai komandai!