Starptautiskais horeogrāfu konkurss “BEST SHOW” 2024

  1. aprīlī Rīgā  ATTA centrā notika Starptautiskais horeogrāfu konkurss “BEST SHOW 2024”, kurā piedalījās vairāk kā 200 deju grupas no Latvijas, Igaunijas un Lietuvas. Deju sacensības vērtēja titulēti starptautiskie dejotāji/ horeogrāfi, ievērojami skatuves mākslinieki, kā arī sabiedrībā pazīstamas personas no dažādām valstīm. Pasākumu vērtēja arī masu mediju pārstāvji. Galvenais konkursa partneris  ir “Hyper Week”    (Vasaras deju nometne Itālijā). Šova mērķis bija  apvienot uz vienas skatuves šīs deju sezonas labākos priekšnesumus un sniegt pasākuma dalībniekiem mediju atbalstu.

          Konkursu bija iespēja vērot tiešraidē -TV4 Latvija un  sociālajos tīklos. Ar katru gadu konkursa organizatori cenšas sarīkot  svētkus dejotājiem. Šis pasākums ir bez ierobežojumiem deju stilos un virzienos, tā ir kā  platforma ar daudzveidīgām tehniskām iespējām, ko horeogrāfs ar saviem dejotājiem var realizēt jebkurā deju žanrā un pielietot visdrosmīgākās deju idejas.

         Konkursā mēs,  deju studijas  DANCING CRYSTAL četras deju grupas- “Mini KIDS CRYSTAL”,  “KIDS CRYSTAL”,  “Shiny CRYSTAL”  un “CRYSTAL” – jau otro gadu  piedalījāmies, lai  gūtu pieredzi, un,  izmantojot šo iespēju, un startējām savā kategorijā – URBAN.

  1. gadā “BEST SHOW 2023” deju grupa “Mini KIDS CRYSTAL” ieguva godalgoto 1. vietu savā Mini Kids kategorijā.

Šogad, pārstīvējot mūsu Pļaviņu pilsētu, LATVIJU, mēs ieguvām godalgoto vietu vēl vairāk! Vismazākie dejotāji “Mini KIDS CRYSTAL”, kuri dejo tikai otro sezonu, ieguva 1. vietu savā Mini Kids kategorijā , bet “KIDS CRYSTAL”, kas dejo trešo sezonu, ieguva 2. vietu savā CHILDREN kategorijā.

Tradicionāli katrs “BEST SHOW 2024” dalībnieks tiek apbalvots ar diplomu par piedalīšanos un medaļām, tā tas notika arī šoreiz – 10. gadu jubilejas pasākumā.

APSVEICAM visus dejotājus!

           Mēs esam ļoti gandarīti par iespēju darīt to, kas mums patīk, un attīstīties deju pasaulē!

 

Liels paldies konkursa organizatorei un rīkotājai Anastasijai Jasvinai un viņas radošajai komandai!