“Pepijas kuģis dodas vasaras piedzīvojumu jūrā!”

  1. jūnijā bērnu centrs “Pepija” un jauniešu centrs “Ideja”, svinot Starptautisko bērnu aizsardzības dienu un uzsākot skolas vasaras brīvdienas, piedāvāja bērniem un jauniešiem jauki un radoši pavadīt laiku.

Mūsu Pepijas kuģis kopā ar bērniem un jauniešiem devās vasaras piedzīvojumu jūrā. Laika apstākļi sākumā nobiedēja mūs visus, tomēr mūsu piedzīvojumu kuģis – nenovirzījās no kursa. Pirāts Pepija ar saviem draugiem aicināja ļauties nebijušām emocijām! Bija iespēja piedalīties radošās darbnīcās, sportiskās aktivitātēs, ķermeņa apgleznošanā ar spīdumu tetovējumu, deju zibakcijā, piepūšamā atrakcijā un citās aktivitātēs. Pasākuma dalībnieki saņēma  vēstuli no spocīgā jūras kapteiņa, kur bija rakstīts, ka šīs kopīgās piedzīvojumu dienas laikā visi jaunie pirāti ir bijuši dēkaini, skaļi, drosmīgi un neatlaidīgi un ir cīnījušies par taisnību un mieru. Savos simts tūkstoš kuģošanas gados kapteinis ir sastapies ar visdažādākajiem pirātiem, viņš ir novērojis, ka tieši dēkainākie un skaļākie pirāti savās sirdīs ir sirsnīgi, draudzīgi, labestīgi un izpalīdzīgi.

Dienas beigās visi dalībnieki deva zvērestu:

  • nekad nepamest draugu nelaimē;
  • aizstāvēt vājākos un palīdzēt tiem, kam nepieciešama palīdzība;
  • mans ierocis ir smaids, drosme un gods!

Pirāts Pepija atvadījās ar novēlējumu jautrā piedzīvojuma dalībniekiem: “Stūrējiet savu kuģi dzīvē tā, lai katram pašam par sevi būtu lepnums, nebaidoties no grūtībām un ciešanām! Neiekrītiet melnā pirāta tīklos un sargājiet savus dārgumus no tā!”

 

Liels paldies pasākuma pirātu radošajai komandai un, protams, mūsu atbalstītājiem: Pļaviņu kultūras centram, SIA „Helmis – Auto”, SIA “Miķēnas”, SIA “Liepkalni” un personīgi Jānim Rūtiņam, Kasparam Stačam, Kārlim Putniņam un Adelīnas Bogdānes vecākiem.

 

Lai saulaina un jautra vasara!