Bērnu centra “Pepija” apmeklētāju pieredzes un emociju pārpilnības ekskursija

Centra “Pepija” komanda kopā ar centra apmeklētājiem, ik gadu dodas pieredzes apmaiņas braucienā – ekskursijā ar mērķi gūt pieredzi, papildināt zināšanas, paplašināt iespējas, izzināt un iespējams pārņemt labās prakses piemērus, analizēt un abpusēji daloties ar pozitīvo pieredzi un profesionālajām prasmēm un veidot sadarbību ar bērnu centriem.

          Šoreiz 18.oktobrī bērnu centra “Pepija” 25 apmeklētāji kopā ar vadītājām devās uz Bērnu jauniešu centru “Daugmale”. BJC “Daugmales” komanda ar lielu prieku uzņēma mūsu komandu un dalījās ar savu pieredzi, zināšanām un bērnus ierāva interesantā un aizraujošā ceļojumā visās viņu filiālēs. Katrā no BJC “Daugmale” filiālēm mūs sagaidīja interesantas un aizrautīgas nodarbes, kuras bērni varēja izbaudīt ar emociju pārpilnību – četras radošās darbnīcas (Animācijas un virtuālās grafikas datoru studiju, Ķeramikas darbnīcu, Stiklas mākslas darbnīcu “Mozaīka”, Mākslas studiju “Dari un radi), viesošanās pie lēcējiem uz batutiem, iepazīšana kāpšanas sporta un alpīnisma tehnikas pamatelementiem, ciemojamies Brīvā laika centrā  izmantojot  dažādās aktivitātes.

Kopumā pieredzes apmaiņas brauciens bija ļoti noderīgs visiem tā dalībniekiem, jo tas ļāva iepazīties ar citu centru pieredzi, rast atbildes uz dažādiem sev interesējošiem jautājumiem un analizēt sava darba metodes un pieejas dažādu jautājumu risināšanā. Pieredzes apmaiņas laikā tika nodibināti kontakti turpmākai sadarbībai.

Liels, liels paldies BJC “Daugmale” kolektīvam par lielisko un interesanto dienu, kuru varēja baudīt bērni!