“DANCING CRYSTAL”  Starptautiskajā deju čempionātā Lietuvā

  1. martā mūsu deju studija “DANCING CRYSTAL” startēja Starptautiskajā deju čempionātā „SHoCK 2024”.   Konkursā piedalījās dejotāji no Lietuvas, Polijas, Igaunijas un mēs – vienīgie Latvijas pārstāvji mūsu kategorijā. Pasākumā sacentās un uzstājās visdažādāko deju stilu un žanru, vecumu un dažadas meistarības dejotāji. Konkurss notika pašā Lietuvas centrā – Keidainai Arēnā.  Pasākums bija  labi noorganizēts,   ar plašu vērienu un ļoti lielu dalībnieku skaitu. Dejotāju līdzjutēji  varēja čempionātu skatīties tiešraidē  un sekot katram deju solim.  

Šoreiz bija grūti iegūt augstas vietas, tā kā bija ļoti liela konkurence, augsts tehniskais līmenis, oriģināli sižeti, radoši un parsteidzoši tērpi un aksesuāri. Bet tā bija vērtīga pieredze! Dalība šādos starptautiska mēroga pasākumos dod lielisku pieredzi,  bagātina iztēli, dod vērtīgas idejas. Mēs saprotam, ka nekas bez smaga darba no gaisa nekrīt.

Patiess prieks un lepnums, ka mums bija tā iespēja pārstāvēt Latviju, Aizkraukles novadu un  mūsu Pļaviņu pilsētu! 

Liels PALDIES vecākiem par kārtējo finansiālo palīdzību, īpaši tiem, kuri visas dienas laikā bija kopā ar mums!  Paldies Pļaviņu Kultūras centra direktorei Astrīdai Davidovai par sadarbību un atbalstu!

Tās bija  tā vērts! Ir liels prieks, ka mēs esam un darām to, kas mums dod gandarījumu!