Deju studija “DANCING CRYSTAL” gatavojas dziesmu un deju svētkiem

21. septembrī deju studija “DANCING CRYSTAL” uzņēma augstākās klases profesionālu deju novirzē Alex Snikeru (Hip-hop / Club dance mix).  Alex ir  “JDC” treneris, spēcīgākās street dance komandas Baltijā “Jam Crew” dalībnieks, Starptautiskā mēroga sacensību dalībnieks un “house battle” laureāts. Regulāri piedalās deju nometnēs gan kā pasniedzējs, gan kā dalībnieks. Ar lieliem sasniegumiem Latvijā un ārpus tās. Alex uzskata, ka dejošana ir vairāk nekā hobijs – tas ir dzīvesstils.

1. – 4. kl. grupai nākamo dziesmu un deju svētku deju horeogrāfs Alex Snikers.  Katram no jaunajiem dejotājiem ir savs ceļš, kā viņi uzsākuši apgūt dejas mākslu. Savukārt kopējais ir tas, ka viņiem visiem patīk tieši hip-hop un citas mūsdienās aktuālas dejas. Ļoti daudzi bērni gatavo tautas dejas, taču šeit skolēni apgūst mūsdienu dejas.

Lepojamies, ka mūsu novada dejotāji, ritmiski un aktīvi, gatavojas vasaras 12. Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem!

*
  • Liels paldies, Alex! Dejotāji Pļaviņās vēlas turpināt sadarbību!

Paldies Pļaviņu novada Kultūras centra direktorei Astrīdai Davidovai par kārtējo sadarbību ar deju studiju “DANCING CRYSTAL”!